Zajęcia pozalekcyjne

 

PONIEDZIAŁEK

Klasa

Tematyka zajęć Godziny zajęć

Nauczyciel prowadzący

3a Korektywa 12:55-13:40  Agnieszka Ziendara
3b Korektywa 13:45-14:25 Agnieszka Ziendara
2a Korektywa 14:35-15:15  Agnieszka Ziendara
1a Korektywa 15:25-16:05 Agnieszka Ziendara
1b Od zabawy do sportu 14:45-15:30 Bożena Stankiewicz
0a Szachy 13:45-14:15 Urszula Woźniak
0a  Zbiórki  gromady  zuchowej 16:00-17:00 Gabrysia Kamińska
1a Bajkoterapia 13:45-14:15 Natalia Tomaszewicz
1b „Origami – składaj z nami” 13:45- 14:25 Marija Szewczyk
3b, 3c Tanecznie i sportowo z elementami tańca indyjskiego 14:45-15:30 Edyta Klukowska
1-3 Etyka 14:45-15:30 Łukasz Pawłowski
 2a Zajęcia muzyczne z rytmiką 12:30-13:00 Agnieszka Andrejczuk
1a Zajęcia muzyczne z rytmiką 14:30-15:15 Agnieszka Andrejczuk
4 Szachy 14:30-15:15 Urszula Woźniak
3e Zajęcia muzyczne z rytmiką 15:15-15:45 Agnieszka Andrejczuk
3-4 Ćwiczenia korekcyjno-kompensacyjne 14:50-15:20 Dorota Pietrzak
1-3  Świetlicowy pokój lekcji Około 14:30 Wychowawcy grup


WTOREK

Klasa

Tematyka zajęć Godziny zajęć

Nauczyciel prowadzący

 
4 – 5 Etyka 14:45-15:30 Łukasz Pawłowski
0a,1b Korektywa 12:55-13:40 Agnieszka Ziendara
3c,3d Korektywa 13:50-14:30 Agnieszka Ziendara
3e Od zabawy do sportu 14:45-15:30 Agnieszka Ziendara
1a Od zabawy do sportu 15:35-16:20 Agnieszka Ziendara
3b Od zabawy do sportu 12:55-13:40 Bożena Stankiewicz
3a Od zabawy do sportu 13:50-14:35 Bożena Stankiewicz
2a Od zabawy do sportu 14:45-15:30 Bożena Stankiewicz
2a „Origami – składaj z nami” 13:00- 13:40 Marija Szewczyk
0a Zajęcia muzyczne z rytmiką 13:40-14:10 Agnieszka Andrejczuk
3c Zajęcia muzyczne z rytmiką 14:55-15:25 Agnieszka Andrejczuk
3 – 4 Zespół instrumentalny – flety 14:10-14:45 Agnieszka Andrejczuk
1b Szachy 13:40-14:25 Urszula Woźniak
1a „Każde dziecko to potrafi…” 13:40-14:25 Karolina Skowrońska
1b Bajkoterapia 14:45-15:30 Natalia Tomaszewicz
 0a „Każde dziecko to potrafi…” 14:45-15:30 Karolina Skowrońska
3e Szachy 15:35-16:20 Urszula Woźniak
3a,3d,4 Tanecznie i sportowo              z elementami tańca indyjskiego 14:45-15:30 Edyta Klukowska
1-3  Świetlicowy pokój lekcji Około 14:30 Wychowawcy grup 

ŚRODA

Klasa

Tematyka zajęć Godziny zajęć

Nauczyciel prowadzący

 
1a „Origami – składaj z nami” 13:50- 14:35 Marija Szewczyk
3b Od zabawy do sportu 13:50-14:35 Agnieszka Ziendara
3c Od zabawy do sportu 14:45-15:30 Agnieszka Ziendara
1b Od małego na całego – zajęcia sportowe 13:50-14:35 Michał Słomkowski
0a Od małego na całego – zajęcia sportowe 14:40-15:25 Michał Słomkowski
1a Od małego na całego – zajęcia sportowe 15:30-16:15 Michał Słomkowski
 3a, 3d Szachy 13:50-14:35 Urszula Woźniak
3-4 „Mały kronikarz” 14:45-15:30 Elżbieta Unger
1-3 Zbiórki gromady zuchowej 16:00-17:30 Joanna Orluta
1-3 Świetlicowy pokój lekcji Około 14:30 Wychowawcy grup

 

 CZWARTEK

Klasa Tematyka zajęć Godziny zajęć

Nauczyciel prowadzący

 
3b Szachy 12:40-13:25 Urszula Woźniak
1b „Każde dziecko to potrafi…” 14:00-14:45 Karolina Skowrońska
0a Bajkoterapia 14:30-15:15 Natalia Tomaszewicz
1a, 2a Tanecznie i sportowo z elementami tańca indyjskiego 12:40-13:25 Edyta Klukowska
2a Szachy 14:15-15:00 Urszula Woźniak
3d Od zabawy do sportu 14:45-15:30 Bożena Stankiewicz
3c Od zabawy do sportu 15:35-16:20 Bożena Stankiewicz
3-4 Koło gitarowe dla początkujących 13:30 – 14:30 Agnieszka Andrejczuk
3a,3d Zajęcia muzyczne z rytmiką 13:00-13:30 Agnieszka Andrejczuk
 3 Zabawy z językiem polskim 15:35-16:20 Elżbieta Unger
1-3 Świetlicowy pokój lekcji Około 14:30 Wychowawcy grup

 

 Piątek

Klasa

Tematyka zajęć

Godziny zajęć

Nauczyciel prowadzący

0a „Origami – składaj z nami” 13:00-13:45 Natalia Tomaszewicz
1a Szachy 13:30-14:15 Urszula Woźniak
3b Zajęcia muzyczne z rytmiką 13:00-13:30 Agnieszka Andrejczuk
1b Zajęcia muzyczne z rytmiką 13:30-14:00 Agnieszka Andrejczuk
3-4 Koło gitarowe 14:00-15:00 Agnieszka Andrejczuk
3a, 3d „W roli głównej…” 14:00-15:00 Magdalena Legwant
3c Szachy 14:15-15:00 Urszula Woźniak
3b „Origami – składaj z nami” 14:30-15:15 Marija Szewczyk
2a „Mali odkrywcy świata zwierząt” 14:00-15:00 Edyta Klukowska
1-3 Świetlicowy pokój lekcji Około 14:30 Wychowawcy grup
http://sp29.asi.pl/wp-content/uploads/2018/02/plakat-24-II-002.jpg