Uroczystości szkolne

w roku szkolnym 2017/2018

Rodzaj uroczystości

Termin

Osoby odpowiedzialne

1.      Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

klasy 1 – 2 godz. 10:00

klasy 3 – 4 godz. 9:30

klasy 5 – 7 godz. 8:30

4 IX
dekoracja –
p. Kowalczyk, p. Mazurczak
ustawienie krzeseł –nauczyciele wych. fiz. i personelPoczet – p. Pawłowski
2.      Szkolny turniej tenisa stołowego. cały rok p. Stankiewicz

p. Ziendara

p. Piątek

3.      Czytamy codziennie 10 minut dziennie – głośne czytanie cały rok p. Podwójci
4.      Dzień Bezpiecznego Internetu wg ofert nauczyciel zajęć komputerowych/informatyki
5.      Sprzątanie świata IX wychowawcy
6.      Dzień Chłopaka 30 IX SU

p. Pasternak,

7.      Pasowanie na ŚWIETLICZAKA IX p. Pietrzak

wychowawcy kl.1 w świetlicy

8.      Apel dla uczniów klas 4 – 7 z okazji rocznicy zakończenia Powstania Warszawskiego

 

3 X część artystyczna – p. Pawłowski

oprawa muzyczna – p. Andrejczuk

dekoracja – p. Kowalczyk

9.      Przyjęcie uczniów klas I w poczet czytelników

Święto Biblioteki Szkolnej.

X p. Podwójci
10.  Dzień Owocowo – Warzywny X p. Radziejewska
11.  Ślubowanie klas I 13 X wychowawcy klas 1

p. Pasternak – S.U pomoc w organizacji,

część artystyczną –
p. Gruszczyńska

dekoracja –
p. Kowalczyk, p. Mazurczak

12.  Dzień Edukacji Narodowej 13 X SU

p. Pasternak, p. Dębski

13.  „Imieniny” szkoły 29 każdego miesiąca SU

p. Pasternak, p. Dębski

14.  Apel – Dzień Papieski 9 X p. Kantor
15.  Akcja „Nakrętka” Cały rok szkolny SU

p. Pasternak, p. Dębski

16.  Bieg Niepodległościowy szlakiem miejsc pamięci na Powiślu – pielęgnujemy uczucia patriotyczne XI wychowawcy świetlicy

p. Woźniak

17.  Najżyczliwsi 2017 – Światowy Dzień Życzliwości  XI p. Pietrzak

wychowawcy grup świetlicowych

18.  Dzielnicowy Dzień Dobrego Jedzenia 24 XI p. Czarnecka – koordynator

p. Radziejewska – stoisko, konkurs

p. Milanowska – dekoracja, przygotowanie sali gim.

19.  Apel z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę:

–         apel dla klas 1 – 3

–         apel dla klas 4 – 7

10 XI  p. Kuryłowicz

 

część artystyczna – p. Pawłowski

dekoracja – p. Kowalczyk

oprawa muzyczna – p. Andrejczuk

20.  Andrzejki w świetlicy XI wychowawcy świetlicy
21.  Dzień Pluszowego Misia 25 XI  

p. Podwójci

22.  Bożonarodzeniowy kiermasz świąteczny XI wychowawcy świetlicy
23.  „Zmieniajmy razem świat” – akcje charytatywne – „Góra Grosza” XII SU

p. Pasternak

24.   Spotkania wigilijne dla klas 1 – 7 XII wych. klas
25.  Jasełka  

19 XII
godz. 18:00

p. Kantor

 

26.  Mikołaj w świetlicy – spotkanie z Mikołajem, wspólne śpiewanie kolęd, paczki świąteczne i zdjęcia XII p. Pietrzak

wychowawcy grup świetlicowych

27.  Koncerty bożonarodzeniowe w Domach Opieki Społecznej przy ul. Górnośląskiej, ul. Parkowej i ul. Dzielnej w Warszawie XII p. Pietrzak

wychowawcy świetlic

 

28.  Bal karnawałowy dla klas 0 – 3 12 I Dekoracja: klasy 1 i 2

Sprzątanie: klasy 3

29.   Bal karnawałowy dla klas 4-7 12 I S.U.

p. Pasternak

30.  Dzień Życzliwości – poczta walentynkowa 14 II S.U.

p. Pasternak, p. Dębski

31.  Wielkie czytanie w 29-tej w Dniu Języka Polskiego 22 II p. Niewczas
32.  Dzień Życzliwości – Dzień Kobiet 8 III S.U.

p. Pasternak, p. Dębski

33.  Dzień otwarty 10 III (sobota) p. Nowakowska

p. Pietrzak

34.  Dzień Wiosny klasy 0-3 20 III p. Klonowska
35.  Dzień Samorządności 4 – 7 20 III p. Pasternak, p. Dębski

wychowawcy klas

36.  Dzień Matematyki – Święto liczby PI III p. Rusin, p. Czarnecka, p. Pasternak
37.  Spotkania wielkanocne w klasach III wychowawcy klas
38.  Dzień zdrowego żywienia – klasy 2 24 IV p. Pawilonis

 

39.  Dzień Dobrej Oceny IV p. Pasternak
40.  Obchody Dni Ziemi:

·         klasy 0 – 3

 

·         klasy 4 – 7

20 IV

 

 

20 IV

p. Gruszczyńska

p. Nowakowska

p. Radziejewska

p. Dębski

wychowawcy

 

41.  Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja – apel dla klas 1 – 3, Święto Flagi i Orła Białego 8 V p. Trojanowska
42.  Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja – apel dla klas 4 – 7 8 V część artystyczna –

p. Turek, p. Sobczyk

dekoracja – p. Kowalczyk,
p. Mazurczak

Poczet – p. Pawłowski

43.  „Majówka w 29” – impreza środowiskowa 25 – 26 V część artystyczna – p. Gac

koordynator – p. Nowakowska

44.  Koncerty dla Rodziny – świetlica V wychowawcy grup świetlicowych
45.  Olimpiada sportowa klas 1 – 3 18 VI p. Stankiewicz

p. Ziendara

p. Piątek

46.  Dzień Sportu dla klas 4 – 7 21 VI p. Stankiewicz

p. Ziendara

p. Piątek

47.  Zakończenie roku szkolnego:

·         klasy 0 – 7

 

22 VI dekoracja –
p. Kowalczyk, p. Mazurczak
Poczet – p. Pawłowski
przygotowanie prowadzących –
p. Płachecka

 

http://sp29.asi.pl/wp-content/uploads/2018/02/plakat-24-II-002.jpg