Konkursy

 na rok szkolny 2017/2018

Rodzaj konkursu Termin Odpowiedzialny

Konkursy zewnętrzne

      1.       Konkurs przyrodniczy kuratoryjny  X (I etap) p. Radziejewska
      2.       Konkurs matematyczny kuratoryjny X (I etap) p. Rusin
      3.       Pingwin Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy dla klas 7 p. Kędzierski
      4.       Multitest X – XI p. Radziejewska
p. Kędzierska
      5.       Maks Matematyczny – multimedialny konkurs matematyczny dla kl. 2 – 7 X p. Rusin
      6.       Ogólnopolski konkurs „Alfik Matematyczny” dla klas 3 – 7. XI p. Rusin,
p. Czarnecka
p. Pasternak
      7.       Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z języka polskiego XI (I etap) p. Płachecka
p. Pieczara
p. Turek
      8.       Konkurs informatyczny „Minilogia” XI nauczyciel zajęć kom/inf.
      9.       English High Flier dla klas 5 – 7 XII p. Sobczyk
p. Milanowska
  10.       Ogólnopolski konkurs „Alfik Humanistyczny” XII p. Płachecka
p. Pieczara
p. Turek
  11.       Konkurs szachowy XII p. Woźniak
  12.       Konkurs literacki na Tomik Literacki Młodych Autorów I p. Płachecka
  13.       „Szkoła moich marzeń” konkurs plastyczny dla dzieci z przedszkoli z grup 0 I p. Tomaszewicz
p. Klukowska
  14.       Konkurs Ekologiczny Ekoplaneta II p. Radziejewska
  15.       Ogólnopolski konkurs „Alfik Historyczny” II/ III p. Pawłowski
  16.       „Ekoplaneta”- Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny dla klas 5 – 7 II/III p. Radziejewska
  17.       Omnibus Humanistyczny III p. Płachecka
p. Pieczara
p. Turek
  18.       English Ace dla klas 4 – 7 III p. Sobczyk
p. Milanowska
  19.       Międzynarodowy konkurs matematyczny „Kangur”    dla klas 3 – 7. III p. Rusin
p. Gruszczyńska
  20.       Znam mitologię IV p. Podwójci
  21.       Fizyczne ścieżki konkurs organizowany przez NCBJ IV-V p. Kędzierski
  22.       Międzyszkolne rozgrywki sportowe dziewcząt i chłopców cały rok p. Stankiewicz
p. Ziendara
p. Piątek
  23.       Konkursy plastyczne wg ofert p. Kowalczyk
  24.       Konkursy muzyczne wg ofert p. Andrejczuk
  25.       Śródmiejski Festiwal Talentów II półrocze p. Andrejczuk
p. Kowalczyk
p. Pieczara
p. Płachecka

Konkursy wewnątrzszkolne

1.       „Najaktywniejsza Klasa w Szkole” dla klas 4 – 7 cały rok

SU – p. Pasternak
2.       Zagospodarowanie przerw – gry i zabawy przygotowane przez uczniów kl. 4 – 7 cały rok SU – p. Pasternak
3.       Całoroczny konkurs „Przyrodnik roku” cały rok p. Radziejewska
4.       Całoroczne rozgrywki o Puchar dla Najbardziej Usportowionej Klasy cały rok p. Ziendara
p. Stankiewicz
p. Piątek
5.       Szkolny Turniej Tenisa Stołowego kl. 4 – 7 cały rok p. Ziendara
p. Stankiewicz

p. Piątek

6.       Złoty Świetlik – konkurs wzorowego zachowania cały rok wychowawcy świetlicy
7.       Konkurs plastyczny: Jacy byliśmy? Jacy jesteśmy? Jacy będziemy? cały rok p. Kowalczyk
8.       „Warszawa w obiektywie” konkurs fotograficzny cały rok p. Pasternak
9.       Konkurs poezji religijnej IX p. Kantor,
10.   Konkurs ortograficzny klas 4 – 7 X p. Turek
11.   „Najdłużej, najwyżej, najlepiej…”- rekordy stulecia w SP29 X-V p. Pietrzak
12.   Turniej szachowy w parach X P. Woźniak
13.   Mistrzostwa Szkoły w unihokeju dziewcząt XI lub III p. Stankiewicz

p. Ziendara

14.   Turniej BLOKUS dla klas 4 – 7 XII p. Pasternak
15.   Najdłuższy łańcuch choinkowy „29-ej” – zawody międzyklasowe kl. 0 – 3 i 4 – 7 XII p. Nowakowska

p.Gruszczyńska
SU p. Pasternak,
p. Dębski

16.   Mikołajkowy Międzyszkolny Turniej Szachowy XII p. Woźniak
17.   Magiczne wiersze Juliana Tuwima – cykliczne konkursy czytelnicze dla klas 2 I p. Podwójci
18.   Konkurs poezji patriotycznej II p. Kantor
p. Artemiuk
19.   „Wierszyk o szkole” konkurs literacki II świetlica
20.   Turniej matematyczno – fizyczny dla klas 7 II-III p. Kędzierska
21.   Dzień liczby Pi 14 III p. Rusin

p. Czarnecka
p. Pasternak

22.   Konkurs matematyczno – przyrodniczy dla klas szóstych III-IV p. Radziejewska
p. Rusin
23.    „Portret patrona” konkurs plastyczny III świetlica
24.   Konkurs ortograficzny dla klas 2 – 3 III p. Gac
25.   Mity Greków – konkurs dla klas 5 IV p. Podwójci
26.   Primaaprilisowy konkurs fotograficzny na najpiękniejszy i najśmieszniejszy uśmiech IV p. Pasternak
27.   Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP29 IV/V p. Woźniak
28.   Mistrzostwa Szkoły w ringo parami IV/V p. Stankiewicz
p. Ziendara
29.   Konkursy przyrodnicze z okazji obchodów Dnia Ziemi IV p. Radziejewska

p. Dębski

30.   Konkurs pięknego czytania kl. 4 IV p. Podwójci
31.   Świetlicowy festiwal piosenki”100 lat szkolnej piosenki” IV p. Andrejczuk
32.   VII Mistrzostwa SP 29 w Tabliczce Mnożenia kl. 2 – 4 20 V nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
33.   „Moja mama” konkurs plastyczny V p. Gacp. Miernik
34.   Konkurs twórczości Jana Twardowskiego VI p. Kantor
p. Artemiuk
35.   Konkursy plastyczne:Jestem życzliwy, szanuję siebie i innychBezpieczne i kulturalne zachowanie w komunikacji miejskiejProjekt stroju okazjonalnego Zgodnie z programem nauczania p. Kowalczyk
http://sp29.asi.pl/wp-content/uploads/2018/02/plakat-24-II-002.jpg